+7 (4932) 34 3373+7 (903) 632 9000

domtextile@gmail.com

Закажите звонок

Корзина

Блузка 1015

Размер: 44-52
Состав: Вискоза 95% лайкра 5%
Вид Полотна вискоза
Цена: 289.00р
Размер: Цена: Кол-во:
44 289.00р
46 289.00р
48 289.00р
50 289.00р
52 289.00р
Примечание:

Описание