+7 (4932) 34 3373+7 (903) 632 9000

domtextile@gmail.com

Закажите звонок

Корзина

Сарафан 021в

Размер: 44-56
Состав: Вискоза 95% лайкра 5%
Вид Полотна вискоза
Цена: 320.00р
Размер: Цена: Кол-во:
44 320.00р
46 320.00р
48 320.00р
50 320.00р
52 320.00р
54 320.00р
56 320.00р
Примечание:

Описание